kdo jsem

manŽelka, maminka, vidoetvŮrce,

největší fanoušek lásky a rodiny

Přála bych si mít v hlavě integrované nahrávání, které by se spouštělo mrknutím oka a snímala bych vše, co vidím, slyším i cítím. Nahrávala bych každé vlídné obejmutí toho nejoblíbenějšího člověka, jakého jsem kdy potkala, a kterého jsem si vzala, i jeho vůni.

 

Mrknutím bych střihla na naše dva kluky. Na to, jak jsme se s Kvídem 5 let zpátky na sebe poprvé v životě podívali. Nebo jak přestal plakat, když uslyšel můj hlas a já měla pocit, že v těch studánkách vidím celý nekonečný vesmír. Mrknula bych zpětně i na Hugovo první "máma". Kéž by to šlo.

 

Točila bych, jak chodím do lesa, ještě raději, když v něm nacházím houby, jahody, maliny a taky klid pro svojí roztěkanou duši a hlavu plnou myšlenek.

Taky to co vnímám při jízdách na koloběžce, kdy si přijdu volná jako pták a spíš než princezna jsem drak. Točila bych, jak ráda zpívám, ale ještě víc se stydím, občas i na té koloběžce nebo doma za pianem.

 

Natáčím největší hodnotu, kterou cítím. Lásku. Tu rodinnou i mezi přáteli a těší mě chytat alespoň odlesky té, do které mě dovolíte nahlédnout, abyste si ji mohli připomínat vy i vaši nejmilejší.

něco málo o mě

ABYCHOM SE LÉPE POZNALI

Pláču i u animovaných pohádek
Dětské knížky kupuju hlavně pro sebe
Voda, káva nebo víno,
občas se nemůžu rozhodnout
Jedině horká sprcha
Fandím lásce
Ráda zpívám
Koloběžka je moje prodloužená noha
Neumím tančit, malovat ani vařit
a stejně to dělám, jsem rebel
Jak začnou růst houby, jdu na to

přijedu za Vámi kamkoliv

 

"Investice, která zraje jako víno a jejíž hodnota roste s časem!"

sledujte Mě

T: +420 737 575 252​

E: info@veronikahorejsova.com