Služby

koučink & mentoring

prozkoumat

společně můžeme najít

Cestu ke spokojenějšímu životu

Někdy víc než dovolenou potřebujeme najít si čas i prostor pro sebe. Jen pro sebe.
Uspořádat si myšlenky a nezůstat u nich, ale reálně svůj život měnit tak, aby se nám v něm žilo spokojeně. Díky koučování můžeme pro takovou změnu najít podporu i efektivní a ověřený způsob, jak se z jednoho místa dostat do vysněného.

1:1 individuální

Koučování je ověřená a účinná metoda osobního a pracovního rozvoje, jejímž cílem je umožnit vám využít potenciál, který máte i zvýšit osobní spokojenost.

Vztah kouče a koučovaného je založený na partnerství a společném úsilí o dosažení vytyčených cílů. Koučování tedy předpokládá, že klient je při naplňování svých cílů ochoten převzít odpovědnost. Délka koučování je v rozsahu 5-10 setkání, dle konkrétního rozvojového cíle a probíhá v Praze, on-line anebo kombinovaně.

INVESTICE 2.000,-Kč/h

reference

S Veronikou se setkávám pravidelně a už jen její přítomnost způsobí, že se člověk zklidní. Pomáhá mi se na věci podívat z jiného úhlu, tak abych našla příčinu, či podstatu a následně přišla na to, co s tím. Veronika má velký dar naslouchat a klást ty správné otázky. A náš společný čas v lese vnímám jako velice léčivý. Jsem vděčná, že jsem našla právě ji a její jedinečný přístup, který mi naprosto vyhovuje.

Majda, učitelka

induviduální off-line

Mohu vás zavést na nové lesní cesty, na které věřím, že se budete s oblibou vracet. Vy mě naopak můžete zavést do své vnitřní krajiny a kus obou cest můžeme jít společně. 

Spojení příjemného s užitečným. Pro chvíle, kdy se potřebujete v životě zastavit. Získáte čas i prostor urovnat si myšlenky a priority. Je také vhodné k přípravě anebo ke zpracování velkým životních změň i oddělení jedné životní etapy od druhé. 

Půlden v Brdských lesích můžeme jít podle vlastního tempa, pohodově anebo si dát do těla, sedět i odpočívat.

INVESTICE: 6.000,-Kč/ 3h

skupinový on-line kurz

Skupinový 6ti týdennní kurz vás provede základními dovednostmi, které potřebujete k tomu, aby se vám žilo dobře. 

Díky skupině získáte podporu, pomůže vám nespadnout do starých kolejí. 

Celý kurz je zároveň networkingový, máte tak možnost potkat další lidi z toho malého procenta těch kteří vědí,
že ty nejlepší investice, jsou ty do vlastního rozvoje.

reference

"Bylo to hodně výživný ta procházka. Fakt mi tam dost věcí došlo a pořád se teď zaměřuju na sebe a vnímání svého času. To je asi největší změna." 

Misha, fotografka