Well-being
kurz

pro krásu života a potenciál, který vám byl dán ve své kultivovanosti

začínáme 4.11.2023

Je to váš život a potenciál

Skupinový 6ti týdennní kurz vás provede základními dovednostmi, které potřebujete k tomu, aby se vám žilo dobře. Díky skupině získáte podporu, pomůže vám nespadnout do starých kolejí.  Celý kurz je zároveň networkingový, máte tak možnost potkat další lidi z malého procenta těch, kteří vědí, že ty nejlepší investice, jsou ty do vlastního rozvoje.

co můžete očekávat?

Začínáme 4.11.23

První setkání proběhne osobně a kromě vzájemného seznámení se, vás už bude čekat první kus práce. Zjistit, jak na tom jste teď. Co je vaší prioritou a stanovit si, kam chcete za 6 týdnů dojít. První setkání proběhne osobně formou společného výletu ve středočeském kraji v krásném prostředí Brdských lesů. Další setkání proběhnou on-line a závěrečné setkání proběhne opět osobně. 

Průběh a termíny setkávání

14.11./sobota - společný výlet v přírodě 10-18h 8.11./středa - on-line videocall 9-11h 15.11./středa -  on-line videocall 9-11h 22.11./středa -  on-line videocall 9-11h 29.11./středa -  on-line videocall 9-11h 6.12./středa - on-line videocall 9-11h 13.12./středa - osobně, závěrečná oslava 19-? 

Program & cena

Určíte si své rozvojové aktitivy, budeme společně sledovat váš posun. DÍky skupině získáte podporu a udržíte svou motivaci na vyšší úrovni. Po skončení programu budete znát své další rozvojové cíle a budete posilněni na cestě o nové nástroje, které Vám pomohou realizovat svá přání. 

Cena 15.000,-Kč

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kolik potkám dalších zajímavých lidí?

Tento cyklus je otevřen maximálně pro 10 účastníkům. To, že lidé, které potkáte budou zajímavé je jisté už jen faktem, že je u nás jen stále velmi malé procento lidí, kteří ví, že ty nejlepší investice, bývají ty do osobního rozvoje. 

A co když jeden z termínů nemůžu? 

Termíny jsou předem dané a nelze s nimi hýbat. Záleží tedy na vás, dokážete-li v těchto dnech dát prioritu sobě a vlastnímu rozvoji. 

Jak budou probíhat on-line setkání?

Přes zoom v uvedeném čase od 9-11h. Pro videocally budete potřebovat 2h nerušeného prostředí, papír a tužku. 

reference

Myslím, že po těch 5 sezeních, díky Veronice Horejšové objevím minimálně Ameriku, neskutečně jemně, empaticky a trefně kladené otázky, včetně naprosté důvěry a svobody, že odpověď sama znám. A taky už vím, díky Veru!, že jsem ve svém životě moc vděčná za přátelské vztahy, které mi dovolí udělat ufff a jen tak být, a do těch jiných už mě to tolik netáhne, že mě nejvíc stresují nedokončené věci a kruhy, že dokumentární fotka, jak to nazývá kamarádka, je můj směr proto, že miluji pravdivost a realitu a že asi brzy odletím na víkend SAMA do Madridu, protože si té své energie vážím víc a víc.

Jana, fotografka

Meditace
místo kávy
zdarma ke stažení

zdarma ke stažení

Meditace místo kávy

Je to taková slovní hříčka. Kávu mám totiž moc ráda a nenechala bych si jí vzít. 

Meditaci si můžete pustit třeba namísto jedné kávy, když na vás jde únava anebo můžete vnímat meditaci podobně jako já. "Místo kávy" anebo místo pro kávu, chcete-li. Tedy prostor, který vám dovolí se zastavit, odpočinout si a doplnit energii. 

Zkusili byste se mnou malý experiment? Každý den po dobu jednoho týdne si pusťte tuto krátkou meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila. A pozorujte, co to s vámi udělá, budu ráda, když mi dáte vědět. 

čas na změnu?

Kam se chcete posunout vy? Nemusíte mít hned jasno v odpovědi. Můžeme na ni přicházet společně.