Koučování

PRO LIDI, KTEŘÍ TVOŘÍ a váží si času

prozkoumat

cesta rozvoje

AŤ UŽ TVOŘÍTE COKOLIV

vlastní podnikání, obrazy, fotky, videa, hudbu anebo interiérový design, ať už tvoříte hodnoty společnosti, ve které pracujete, svůj vlastní produkt anebo rodinné zázemí a pohodu, jde mi především o to, abyste se během koučování naučili seberozvojové nástroje, které vám pomohou tvořit život, který vás bude bavit a dávat vám smysl 

co můžete očekávat?

Konzultace

První konzultace trvá 30minut a je zdarma. Přijde mi fér, abyste měli možnost se rozhodnout, zda vám investice do společného času a rozvoje bude dávat smysl, až po té, co se potkáme osobně. Na prvním setkání dostanete ochutnávku toho, jakým způsobem pracuji. Budete mít prostor zamyslet se nad tím, jak by vám mohlo koučování pomoct a kam vás může posunout. 

Průběh koučování

Na začátku si definujeme rozvojový cíl a podle něj i počet našich setkání, za která je reálné k cíli dojít. Jednotlivá setkání mezi sebou mají rozestup 1-3 týdny a je jich potřeba celkem 5-10, dle náročnosti rozvojového cíle.
Každé naše setkání trvá 60 minut a cílem je hledat odpovědi na to, jak udržet vaší motivaci tak, abyste k cíli dospěli, a také osvojit si nové dovednosti, které vám pomohou lépe proplouvat při dalších rozvojových výzvách. 


Závěr koučování

V závěru našeho koučování se ohlédneme zpět. Budeme reflektovat, co se vám povedlo, kde vidíte prostory pro zlepšení i se zamyslíme nad vašimi dalšími možnými rozvojovými cíli. A především váš pokrok oslavíme. 
Co byste si přáli slavit? Už víte? Pokud ne, nevadí, můžeme na to přijít společně. 

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kolik stojí koučování a kde probíhá?

Nabízím 2 balíčky, kdy jednotlivá setkání probíhají v rozestupu 1-3 týdnů:
  • 5 x 60min setkání / 10.000,-Kč
  • 10 x 60min setkání/ 20.000,-Kč
V Praze v kanceláři, případně on-line. I tak preferuji, je-li to jen trochu možné minimálně první a poslední setkání realizovat osobně. 

Jaký je rozdíl mezi koučováním
a terapií? 

Existuje nějaká kontraindikace pro koučování?

Ano, absence motivace pro změnu. Pokud člověk sám nechce, pak s ním nejde pracovat. Proto nevystavuji žádné dárkové vouchery, pracuji pouze s lidmi, kteří se dobrovolně rozhodli, že na sobě chtějí pracovat. 

reference

Povídaly jsme spolu víc jak hodinu, o vlastní hodnotě, o hodnotě času, o hodnotě emocí v obraze, o hodnotě vzpomínek, za které bych dala všechno na světě, o hodnotě momentu nenechat se zvyklat a jít si skrz do neznáma. O hodnotě důvěřovat si. A tvořit srdcem. Dlouho mi nikdo s takovou láskou, péčí a přítomností, nekladl tolik přesné otázky a nebyl stále, něžně, o krok napřed v cestě za vlastním aha. Verunko, děkuji. Jsi v naslouchání a jemném postrkování jedinečná.

Jana, fotografka

Meditace
místo kávy
zdarma ke stažení

zdarma ke stažení

Meditace místo kávy

Je to taková slovní hříčka. Kávu mám totiž moc ráda a nenechala bych si jí vzít. 

Meditaci si můžete pustit třeba namísto jedné kávy, když na vás jde únava anebo můžete vnímat meditaci podobně jako já. "Místo kávy" anebo místo pro kávu, chcete-li. Tedy prostor, který vám dovolí se zastavit, odpočinout si a doplnit energii. 

Zkusili byste se mnou malý experiment? Každý den po dobu jednoho týdne si pusťte tuto krátkou meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila. A pozorujte, co to s vámi udělá, budu ráda, když mi dáte vědět. 

kam se chcete posunout vy?

Nemusíte mít hned teď jasno v odpovědi. Můžeme na ní přijít společně.