Koučování

PRO LIDI, KTEŘÍ TVOŘÍ

prozkoumat

cesta rozvoje

AŤ UŽ TVOŘÍTE COKOLIV

vlastní podnikání, obrazy, fotky, videa, hudbu anebo interiérový design, ať už tvoříte hodnoty společnosti, ve které pracujete, rodinné zázemí anebo cestu ke splněným přáním, záleží mi na tom, aby jste si z koučování odnesli seberozvojové nástroje, které vám pomohou tvořit život, který vás bude bavit a dávat vám smysl i po skončení naší spolupráce

co můžete očekávat?

Konzultace

První konzultace trvá 30minut a je zdarma. Přijde mi fér, abyste měli možnost se rozhodnout, zda vám investice do společného času a rozvoje bude dávat smysl, až po té, co se potkáme osobně. Na prvním setkání dostanete ochutnávku toho, jakým způsobem pracuji. Budete mít prostor zamyslet se nad tím, jak by vám mohlo koučování pomoct a kam vás může posunout. Pokud se na spolupráci domluvíme, budeme se potkávat 1x 1-3 týdny, dle domluvy a individuální potřeby. 

S čím za mnou klienti nejčastěji přicházejí

  • Potřebuji zvážit důležité rozhodnutí.
  • Potřebuji si udělat pořádek v hlavě a určit si priority.
  • Nemám energii, chtěl/a bych ji mít víc.
  • Potřebuji znovu objevit, kdo jsem a kam kráčím.
  • Chci se naučit víc si věřit.
  • Potřebuji si nastavit strategii, milníky a plán jednotlivých akcí vedoucích k vysněnému cíli. 
  • Chci si udělat jasno v tom, jak jsem teď v různých oblastech života spokojená/ý a zvolit si priority, na kterých chci pracovat, aby se mi žilo lépe. 
  • Chci se už konečně naučit/vytvořit/zvládnout XY.
  • A mnoho dalších témat. 

Jak & Kde

Můj způsob práce z referencí svých klientů vnímám jako profesionální, laskavý, empatický a pevný zároveň, přináší inspiraci a podporu při dosahování cílů. Koučování je pro mě něco jako meditace. Dokáži být plně soustředěná na klienta, držet nit, když se myšlenky příliš větví a klást trefné otázky. Považuji za samozřejmost dodržovat etický kodex.

Koučování probíhá buď osobně v kanceláři na Praze 1 (Na Příkopech 18), tak on-line, případně kombinovaně. V případě zájmu je také možné potkávat se na pravidelných koučovacích procházkách venku na čerstvém vzduchu.

 MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

INVESTICE DO SEBE

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Jaký balíček je pro mě vhodný?

Pokud si z popisu nejste jistí, neztrácejte čas přemýšlením a zavolejte mi anebo napište. Ráda si na vás najdu čas a během chvilky vám pomohu pochopit, kam se chcete dostat a jaká forma pro vás bude nejvhodnější. Prvních 30 min máte zdarma a k ničemu vás nezavazují.

Jaký je rozdíl mezi koučováním
a terapií? 

Existuje nějaká kontraindikace pro koučování?

Ano, absence motivace pro změnu. Pokud člověk sám nechce, pak s ním nejde pracovat. Proto nevystavuji žádné dárkové vouchery, pracuji pouze s lidmi, kteří se dobrovolně rozhodli, že na sobě chtějí pracovat. 

reference

Byla jsem po 18 letech v podnikání a rodičovství zaseklá, zavalená rutinou a povinnostmi, bez radosti. Rozhodla jsem se zkusit hledat odpovědi a cesty s pomocí Veroniky v koučovacím procesu. Neměla jsem jasný cíl, jasné úkoly. To jsme spolu s Veronikou teprve definovaly během úvodních dvou sezení. Ke splnění koučovacích cílů, které mi Veronika pomohla nastavit, jsme si domluvily rámec, který mi tempem vyhovoval. Každé sezení pro mě bylo velké aha. Celý proces neskončil s posledním setkání, ale dál vydává svoje plody. Po 18 letech jsem se rozhodla předat firmu, která mě místo radosti spíš tížila. Všechno proběhlo úžasně –velký podíl na tom má právě Veronika, která mi pomohla si mentálně nastavit prostor pro rozhodnutí a realizaci. Před vstupem do koučování pro mě myšlenka na ukončení firmy vůbec nebyla možnost. Teď si užívám vzniklý prostor, který se tvoří a budu hledat dál práci, která by mi dělala takovou radost, jako předchozí projekt. Možná, že zase využiji podporu Veroniky, jako koučky. Jsem ráda, že jsem do koučování s ní šla – provedla mě s laskavostí a otevřela cesty, o kterých jsem vůbec netušila, že je mám k dispozici. Díky. 

V době, kdy koučink dělá každej druhej a průvodcem do vnitřních světů je každej třetí, jsem opatrná a vybíravá, kam dávat pozornost a energii. Té fakt nemám na rozdávání jinam než tam, kde je to žádoucí. A protože jsem během dvou setkání zjistila, že tady mohu, uvolnit se a důvěřovat, rychle bylo patrné i to téma, na čem.
Vlastní zdroje. Sebepéče. A ta energie, která není nekonečná. Neskutečně jemně, empaticky a trefně kladené otázky, včetně naprosté důvěry a svobody, že na to odpověď sama znám. 

Jana, fotografka

MARKÉTA, MAJITELKA FIRMY

S paní Veronikou Horejšovou jsem prošla velmi účinným procesem řešení mé složité životní situace. Její empatie a schopnost naslouchat mi pomohly získat jasnější perspektivu a jiný úhel pohledu na mé problémy. Její podpora a nápadité dotazy mě motivovaly hledat konkrétní kroky směrem k pozitivním změnám. Velmi si cením profesionálního přístupu a vděčím jí za mnohem jasnější a pozitivnější přístup k životu.

adriana, podnikatelka

Díky koučinku s Veronikou jsem zjistila, co se dá dělat jinak a lépe, jak najít více času pro sebe, jak být k sobě laskavější a vidět lépe svou hodnotu a nepodléhat tolik stresovým situacím.
Veronika je pro mne laskavým průvodcem, který mi pomohl najít cestu k sobě. Podporuje, nehodnotí a motivuje ke změně.

šárka, ZAMĚSTNANÁ maminka

"Před týdnem jsem podepsala smlouvu o prodeji firmy a předala ji kompletně nové generaci. Je to neuvěřitelný pocit - převážně radostný, ale taky trochu nostalgický. Nedovedu si představit lepší ukončení projektu, a to se stalo i díky tvému laskavému vedení a schopnosti mi posvítit na místa, kde jsem netušila, že by mohla být cesta. Jsem ti zavázána za doprovázení. Díky."

Markéta Bumbálková

Setkání s Veru při koučinku je samo o sobě zážitkem. Benefity, které mi přináší se postupně prohlubují. Získala jsem nové perspektivy a nástroje, které se staly součástí mé každodenní praxe. Jsem mnohem spokojenější. Prožívám hluboký respekt k životu i k vlastním potřebám. Zkvalitnily se mé vztahy. Mám pocit větší lehkosti, svobody a klidu, ve všem, co dělám. Jakoby se život zjednodušil a zároveň byl více naplněný a radostný.

renata, malířka

Slyšela jsem z různých stran, že je Veronika skvělá koučka. Měla jsem ale určitou pochybnost, že na mě to stejně platit nebude. Bylo to pozvolné, nenápadné, ale opravdu se jí podařilo během pár setkání nastartovat ve mně velké změny. Jak to dotáhnu je na mně. Dostala jsem ale účinné nástroje a techniky, které mi pomohly vidět některé věci, vzorce, nastavení z jiného úhlu a zadoufat, že se věci můžou změnit. Zatím jsou to střípky, ale daří se mi mít se víc ráda, opečovat sebe a svoji energii, nevyčítat si tolik, být víc u sebe, snít. A to bývá pro některé z nás nadlidský úkol! Veronika se velmi empaticky ptala, naslouchala, ale zároveň pevně držela kormidlo, když jsem se větvila a uhýbala z trasy. Skvělá investice! Děkuju moc!❤️

LUCIE, zpěvačka

Setkání s Veru mi doslova změnilo život. Veru má v sobě uzemnění, které je léčivé a vnímám to jako dar, spolu s otázkami, které pokládá. Především jsem díky ní začla měnit pohled na každodenní život ve větší všímavosti k okolí a laskavosti k sobě samé.  Na našich cestách jsem se vždy cítila v bezpečí, což mi dalo otevřít i témata, která se neotvírají snadno. Nemohla jsem si přát empatičtějšího, laskavějšího a inspirativnějšího průvodce. 

radka, videotvůrkyně

Jaký může být lepší pocit z koučovací schůzky, než ten, jak jste to skvěle vymysleli a jak teď máte ve svém životě zase jasno?A to Veru dokáže pokaždé, s velkou empatií, klidem a pohodou. Děkuji…

Michaela, konzultatka

Tady může být vaše reference a upřímně by mě zajímalo, co byste si přáli na konci naší spolupráce napsat? Ne o mě, ale o tom, co se podařilo vám?  Co by se mohlo stát? 

Vaše jméno & povolání

S Veronikou se setkávám pravidelně a už jen její přítomnost způsobí, že se člověk zklidní. Pomáhá mi se na věci podívat z jiného úhlu, tak abych našla příčinu, či podstatu a následně přišla na to, co s tím. Veronika má velký dar naslouchat a klást ty správné otázky. A náš společný čas vnímám jako velice léčivý. Jsem vděčná, že jsem našla právě ji a její jedinečný přístup, který mi naprosto vyhovuje.

MAJDA, UČITELKA

4 000 Kč/ 90min 
1 setkání
Osobně nebo on-line
rozmyslet, rozhodnout, nastavit, určit si priority.

2 700 Kč/ 60min 
10-20 setkání
osobně, on-line i kombinovaně
Nejsem spokojená, chci se posunout. Dlouhodobě se mi samotné/mu nedaří dostat se k cíli, který mám. 

2 000 Kč/ 60min 
roční spolupráce
osobně, on-line i kombinovaně
Potřebuji velkou změnu, i podporu ať už v oblasti rozvoje, vztahů, budování podnikání apod.. 

JEDNORÁZOVĚ

dosáhnout cíle

trvalá změna

Meditace
místo kávy
zdarma ke stažení

zdarma ke stažení

Meditace místo kávy

Je to taková slovní hříčka. Kávu mám totiž moc ráda a nenechala bych si jí vzít. 

Meditaci si můžete pustit třeba namísto jedné kávy, když na vás jde únava anebo můžete vnímat meditaci podobně jako já. "Místo kávy" anebo místo pro kávu, chcete-li. Tedy prostor, který vám dovolí se zastavit, odpočinout si a doplnit energii. 

Zkusili byste se mnou malý experiment? Každý den po dobu jednoho týdne si pusťte tuto krátkou meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila. A pozorujte, co to s vámi udělá, budu ráda, když mi dáte vědět. 

kam se chcete posunout vy?

Nemusíte mít hned teď jasno v odpovědi. Můžeme na ní přijít společně.