MASTERMIND
SKUPINY

Networking, know-how, inspirace, zpětná vazba, podpora

11.6.24 9-12h podnikatelé 18.6.24 9-12h umělci & kreativci 21.6.24 9-12h UMĚLCI & KREATIVCI

od září začíná nový cyklus přihlásit se můžete už dnes napište mi

skupina pro 9 profesionálů

Tady roste vaše podnikání

Mastermind je ověřený koncept osobního i profesního růstu. Jedná se o moderované skupinové setkání, kdy zjednodušeně řečeno víc hlav víc ví. Každý do setkání vstupuje se svým jedinečným know-how i zkušenostmi. Tato skupina vychází z mé vlastní dobré zkušenosti s mastermind skupinami, i ze zkušenosti ostatních úspěšných podnikatelů a podnikatelek. Mít fajn kolegy a kolegyně, vzájemně si pomáhat, inspirovat se i společně růst, přeji každému, kdo chce úspěšně podnikat.


co můžete očekávat?

Průběh setkávání

Celé setkání probíhá v čase 9-12h vždy pravidelný den v měsíci a začíná úvodním kolečkem, kde se stručně představíme, řekneme si jak se nám v podnikání daří anebo v jaké fázi se nacházíme. Následovat bude férový prostor pro každého z nás cca 15 minut, kdy máte jedinečnou možnost zeptat se na cokoliv, co aktuálně řešíte anebo vás zajímá. 


Ať už potřebujete zpětnou vazbu k vašemu nápadu anebo hledáte odpověď na otázky vašeho podnikání anebo brainstorming, téma je čistě na vás a může vás napadnout až v průběhu setkání. Skupina kolegů, profesionálů může reagovat vlastní zkušeností, nápadem, doporučením anebo třeba předáním kontaktu

Kouzlo mastermindu

Celé setkání končí tím, že si můžete nastavit závazek anebo tzv. kaizen krok, který se týká vaší potřeby, priority anebo cílů v podnikání. Tím, že svůj závazek řeknete nahlas před ostatními zvyšujete svou šanci na úspěch a posunutí vašeho podnikání zase o krok dál. Říká se, že profesionál je jenom tak dobrý jako lidé, s nimiž spolupracuje, nebo se kterými se stýká. Tím největším kouzlem jsou lidé, které poznáte, jejich podpora, know-how, nápady a inspirace pro vaše podnikání. 

Podpora

Každá skupina bude mít zároveň svojí vlastní uzavřenou whatsappovou skupinu, kde bude možné být v propojení i mezi jednotlivými setkáními. Nemusíte tak čekat do dalšího setkání, budete-li mít nějakou otázku, se kterou vám mohou ostatní pomoct. Vstupem do mastermind skupiny získáváte možnost se na vaši situaci podívat z různých úhlů, příjít na nová řešení, získat podporu či spojit se s novými podnikateli
reference

Veru je nejen inspirativní osobnost, ale také profesionálka po všech stránkách. Je empatická, pozorně naslouchá a umí se vždy skvěle zeptat. Mastermind skupiny vede přirozeně, laskavě a zároveň pevně. Je radost pozorovat při práci člověka, který je skutečný profesionál ve svém oboru. Dokáže naprosto přirozeně vytvořit atmosféru důvěry a bezpečí, kde se pak dějí zázraky. 

Lucie Schweinerová, LUCIES

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kolik potkám dalších zajímavých lidí?

Každá skupina je otevřena maximálně pro 9 účastníků. To, že lidé, které potkáte budou zajímaví je jisté už jen faktem, že se jedná o profesionály. A pak je u nás stále velmi malé procento lidí, kteří ví, že ty nejlepší investice, bývají ty do osobního rozvoje. 

Co když mě to zajímá a nemám téma?

Můžete se přijít podívat a nasát atmosféru i jako pozorovatel. I posloucháním dotazů a reakcí druhých se můžete inspirovat a dozvědět zajímavé know-how. Někdy se stává, že vás téma napadne až v průběhu setkání a je to v pořádku. Navíc získáte nové kontakty. 

Jak budou probíhat setkání?

V samostatných skupinách (viz níže), ze kterých si můžete předem vybrat. První skupina je zaměřená pro podnikatele, druhá pro kouče & terapeuty a třetí pro tvůrce & umělce. Setkání budou probíhat v kanceláři v centru Prahy, Na Příkopech, kousek od Hlavního i Masarykova nádraží vždy stejný den v měsíci (s vyjimkou letních prázdnin) v čase 9-12h. Na místě bude připravené drobné občerstvení.


2500,-KČ ZA JEDNORÁZOVÝ VSTUP
2000,-Kč při platbě za 5 setkání
1500,-Kč při platbě za 10 setkání 

INVESTICE DO SEBE

podnikatelská témata, budování, růst, podpora, networking, know-how, kontakty 2. úterý v měsíci
9-12h
občerstvení
max. 9 účastníků 

budování koučovacího podnikání, kazuistky klientů, Bálintovská skupina, sdílení, best practice 3. úterý v měsíci
9-12h
občerstvení
max. 9 účastníků

podnikatelé

koučové

umělci &kreativci

pro všechny podnikající v uměleckých a kreativních profesích 3.pátek v měsíci
9-12h
občerstvení
max. 9 účastníků

NETWORKING, KNOW-HOW, INSPIRACE, ZPĚTNÁ VAZBA, podpora

11.6.24 9-12H PODNIKATELÉ 18.6.24 9-12H UMĚLCI & KREATIVCI 21.6.24 9-12H UMĚLCI & KREATIVCI

od září začíná nový cyklus přihlásit se můžete už dnes

reference

Myslím, že Veru se pro mastermindy nejspíš narodila. Její styl vedení mastermind mi opravdu vyhovuje, protože má vždycky ty správné otázky, nechává prostor, ale vede skupinu tak, že každý účastník nakonec vždycky odchází s vyjasněním své situace a konkrétním dalším krokem, který je potřeba udělat. Je to setkání jak podporující, sdílecí a nápomocné, tak i efektivní, a moc se mi líbí, že tohle dokáže Veru spojit dohromady. Díky moc!

Květuše vašírová brand fotografka

Mastermind s Veru je pro mě neocenitelným zdrojem inspirace a perspektiv. Její schopnost jasně a rychle analyzovat problémy a otevírat různé pohledy mi pomáhá hlouběji porozumět situacím a hledat efektivnější řešení. Veru dokáže okamžitě formulovat otázky tak, abych si sama došla k odpovědi. Velmi si vážím její upřímné podpory bez jakýchkoli soudů.

lenka lojková fotografka

Mastermind je prostor, kde důvěra, pochopení a radost ze sdílení a napojení na člověka, který rozumí rozvoji osobnosti jde ruku v ruce. Veronika umí naslouchat, je přímá a zbytečně nemaže med kolem pusy. Zároveň se však dokáže vcítit a být pro vás výborným koučem, který vás dovede tam, kde potřebujete být, nebát se a posunout se ve svém osobním rozvoji. Skupina v mastermindu pak funguje jako napojený celek, který přinese vždy žádoucí informace a pomoc. 

Žaneta Malá, fotografka

"K mastermindu jsme se dostala uplně náhodou v rámci skupiny Lucies. A je to jedna věc, kterou se snažím nikdy nevynechat!
Veronika vytváří bezpečné a podporující prostředí, ve kterém se můžeme otevřeně vyjádřit o tom, co Vás aktuálně trápí nebo naplňuje a získat tak cennou zpětnou vazbu od ostatních účastníků. Díky za to!

MARIE HEJL BROUSILOVÁ FOTOGRAFKA

Jsou věci mezi nebem a zemí, se kterými si zkrátka sami pomoci neumíme. Jsme jakoby zacykleni ve svých životech a i přesto, že se snažíme vědomě tvořit své prožívání, nejsme schopni poodstoupit a podívat se na své trable z jiného úhlu. A přesně v tuto chvíli potřebujeme průvodce, který nám s tím pomůže! Potřebujeme Veru! Připomněla mi, jak je důležité postupovat - v jakékoli oblasti života - po malých, drobných krůčcích, jak je důležité dělat tyto kroky výhradně v souladu sám se sebou. Pro mě to bylo zásadní zjištění, díky kterému jsem se mohla odrazit ode dna a úspěšně dobudovat svou malou sladkou firmu. Veru, děkuji ti za tvé laskavé vedení, ach ano přiznávám, bylo to doslova nakopnutí, ze kterého čerpám každý den. A výsledky v podobě spokojeného, naplněného a především sladkého osobního i profesního života jsou toho důkazem. DĚKUJI! 

blanka hanková ATELIER MON MACARONE sweet artist cukrářka

Bylo to úžasné Veru. Moc děkuju! Jsi skvělá 😊 hned včera jsem udělala kaizen krok a je to skvělý pocit. Dělat to podle sebe. 🙏🏻

aneta provazníková fotografka

Mastermind je bezpečené místo. Místo kde vás nikdo nesoudí a kde můžete probrat všechny strasti a radosti ohledně vašeho podnikání. Někdy nás trápí úplné malichernosti a bojíme se o nich diskutovat s druhými (protože je to prostě malichernost), v mastermind skupině ale můžeme zjistit, že tyhle problémy řeší většina. 
A pokud zrovna nechcete nic sdílet nevadí, hodně si odnesete už jen z toho, že otevřeně posloucháte ostatní.

IVA KROCHTOVÁ FOTOGRAFKA

Mastermind je pro mě bezpečné místo, kde se nebojím promluvit - sdílet své názory a problémy, aniž by mě někdo soudil. Naopak zde najdu vlnu podpory, pomoci a inspirace, která mi dodá sílu a energii. Moc děkuji.

Zažila jsem s Veru zatím pouze dva mastermindy, ale oba mi přinesly cenný prostor pro zamyšlení i naslouchání ostatním, praktické informace nebo kontakty, možnost být užitečná ostatním, a také impulz k efektivní formulaci svého problému či požadavku. Veru pokládá trefné otázky, moc ráda se zúčastním znovu.

KRISTÝNA DOLEJŠOVÁ FOLLOW YOUR MAGIC PODCAST, MAGIC ACADEMY

KATKA OGAN FOTOGRAFKA

Meditace
místo kávy
zdarma ke stažení

zdarma ke stažení

Meditace místo kávy

Je to taková slovní hříčka. Kávu mám totiž moc ráda a nenechala bych si jí vzít. 

Meditaci si můžete pustit třeba namísto jedné kávy, když na vás jde únava anebo můžete vnímat meditaci podobně jako já. "Místo kávy" anebo místo pro kávu, chcete-li. Tedy prostor, který vám dovolí se zastavit, odpočinout si a doplnit energii. 

Zkusili byste se mnou malý experiment? Každý den po dobu jednoho týdne si pusťte tuto krátkou meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila. A pozorujte, co to s vámi udělá, budu ráda, když mi dáte vědět. 

čas na změnu?

Kam se chcete posunout vy? Nemusíte mít hned jasno v odpovědi. Můžeme na ni přicházet společně.