MASTERMIND
SKUPINY

Networking, know-how, inspirace, zpětná vazba

skupina pro 8 profesionálů

Tady získáte kolegy a kolegyně

Mastermind je ověřený koncept osobního i profesního růstu. Jedná se o moderované skupinové setkání, kdy zjednodušeně řečeno víc hlav víc ví. Každý do setkání vstupuje se svým jedinečným know-how i zkušenostmi. Tato skupina vychází z mé vlastní dobré zkušenosti s mastermind skupinami i potřeby mít fajn kolegy a kolegyně, vzájemně si pomáhat a inspirovat se.


co můžete očekávat?

Průběh setkávání

Celé setkání začíná úvodním kolečkem, kde se stručně představíme, řekneme si jak se nám v podnikání daří anebo v jaké fázi se nacházíme. Následovat bude prostor pro každého z nás cca 15 minut, kdy máte jedinečnou možnost zeptat se na cokoliv, co aktuálně řešíte anebo vás zajímá. 


Ať už potřebujete zpětnou vazbu anebo hledáte odpověď na otázky vašeho podnikání, téma je čistě na vás a může vás napadnout až v průběhu setkání. Skupina kolegů, profesionálů může reagovat vlastní zkušeností, nápadem, doporučením, fantazií anebo třeba předáním kontaktu. 

Kouzlo mastermindu

Celé setkání končí tím, že si můžete nastavit závazek anebo kaizen krok, který se týká vaší potřeby, priority anebo cílů v podnikání. Tím, že svůj závazek řeknete nahlas před ostatními zvyšujete svou šanci na úspěch a posunutí Vašeho podnikání zase o krok dál. Říká se, že profesionál je jenom tak dobrý jako lidé, s nimiž spolupracuje, nebo se kterými se stýká. Tím největším kouzlem jsou lidé, které poznáte, jejich podpora, know-how, nápady a inspirace pro vaše podnikání. 

Termíny & cena

Setkání probíhá ve dvou skupinách, z čehož si jednu můžete vybrat. První skupina se potkává osobně v kanceláři v centru Prahy a druhá on-line a to 1x měsíčně s vyjímkou letních prázdnin. 

1) Osobně v kanceláři v Praze druhé úterý v měsíci 9-12h. 
2) On-line odkudkoliv třetí úterý v měsíci 9-12h.
 
Platba probíhá předem vždy za jedno setkání 1.500,-Kč. Platbou máte své místo rezervované a pokud si budete přát být stálicí v mastermind skupině, můžete si své místo rezervovat na max. 10 setkání předem.

V případě osobního setkávání je v ceně zahrnuta káva, čaj, voda a prostory pro setkání. On-line varianta zahrnuje placenou verzi aplikace Zoom. 
reference

Veru je nejen inspirativní osobnost, ale také profesionálka po všech stránkách. Je empatická, pozorně naslouchá a umí se vždy skvěle zeptat. Mastermind skupiny vede přirozeně, laskavě a zároveň pevně. Je radost pozorovat při práci člověka, který je skutečný profesionál ve svém oboru. Dokáže naprosto přirozeně vytvořit atmosféru důvěry a bezpečí, kde se pak dějí zázraky. 

Lucie Schweinerová, LUCIES

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kolik potkám dalších zajímavých lidí?

Každá skupina je otevřena maximálně pro 8 účastníků. To, že lidé, které potkáte budou zajímaví je jisté už jen faktem, že se jedná o profesionály. Účast je umožněna pouze certifikovaným koučům a psychoterapeutům s výcvikem anebo ve výcviku. A pak je u nás stále velmi malé procento lidí, kteří ví, že ty nejlepší investice, bývají ty do osobního rozvoje. 

Co když mě to zajímá a nemám téma?

Můžete se přijít podívat a nasát atmosféru i jako pozorovatel. I posloucháním dotazů a reakcí druhých se můžete inspirovat a dozvědět zajímavé know-how. Někdy se stává, že vás téma napadne až v průběhu setkání a je to v pořádku. Navíc získáte nové kontakty. 

Jak budou probíhat setkání?

Ve dvou samostatných skupinách, ze kterých si můžete předem vybrat. První skupina se bude potkávat osobně v kanceláři v centru Prahy, Na Příkopech, kousek od Hlavního i Masarykova nádraží vždy druhé úterý v měsíci 9-12h.

Druhá skupina se bude potkávat on-line přes Zoom každé třetí úterý v měsíci 9-12h. Pro videocally budete potřebovat internet a také 3h nerušeného prostředí v soukromí.

reference

Mastermind je pro mě bezpečné místo, kde se nebojím promluvit - sdílet své názory a problémy, aniž by mě někdo soudil. Naopak zde najdu vlnu podpory, pomoci a inspirace, která mi dodá sílu a energii. Moc děkuji.

Katka Ogan, LUCIES

Meditace
místo kávy
zdarma ke stažení

zdarma ke stažení

Meditace místo kávy

Je to taková slovní hříčka. Kávu mám totiž moc ráda a nenechala bych si jí vzít. 

Meditaci si můžete pustit třeba namísto jedné kávy, když na vás jde únava anebo můžete vnímat meditaci podobně jako já. "Místo kávy" anebo místo pro kávu, chcete-li. Tedy prostor, který vám dovolí se zastavit, odpočinout si a doplnit energii. 

Zkusili byste se mnou malý experiment? Každý den po dobu jednoho týdne si pusťte tuto krátkou meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila. A pozorujte, co to s vámi udělá, budu ráda, když mi dáte vědět. 

čas na změnu?

Kam se chcete posunout vy? Nemusíte mít hned jasno v odpovědi. Můžeme na ni přicházet společně.