LESOFFKA

koučovací procházka v lese 

prozkoumat

SPOJIT PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM

Čas a místo, kde se můžete zastavit a nadechnout se.

3h na čerstvém vzduchu, v pohybu a v obklopení krásné přírody, ticha i plné pozornosti pro vás a k tomu několik dobrých otázek. Čas i prostor jen pro sebe. 

Procházka je vhodná pokud si přejete zastavit se v životě a nechat myšlenky volně plynout. Pokud jste zahlcení a potřebujete si utříbit, co je pro vás aktuálně důležité. Anebo pokud zrovna řešíte něco, co si zaslouží větší pozornost, než lze zvládnout za jedno koučovací setkání. 

Co mě zajímá je, jak se teď doopravdy máte? A také s čím byste rádi z lesa vycházeli? I "nevím" je dobrá odpověď. A na ty další můžeme postupně přicházet společně. 

reference

Stále ve mně naše setkání velmi silně rezonuje a často se ke společné procházce vracím a rekapituluji. Bylo toho tolik, na co jsem si přišla.  Co je pro mě hodně důležité, že mi většina vzpomínek na mé objevy vykouzlí úsměv na tváři a to je, panečku, co říct. Byla to taková jízda! Mám dojem, že už by se tam nic jiného nevešlo a vše si sedlo, jak bylo pro daný čas potřeba. Velice Vám, ještě jednou, děkuji. 
No a pokud budu opět potřebovat učesat svou myšlenkovou kštici, vím na koho se s důvěrou obrátit.

Eva, ředitelka

co je dobré vědět

Jak koučovací procházka probíhá

Ráno v 9h se potkáme na domluveném místě v blízkosti Řevnic, Praha-západ, které vám předem pošlu. Trasu volím podle toho, jak ne/náročný terén chcete jít, i podle počasí. 

Jsem vázaná mlčenlivostí, tedy vše z našeho rozhovoru zůstane jen mezi námi a lesem. Můžete tedy přijít s jakýmkoliv tématem, které vás napadne. Procházka nenahrazuje terapii, má však terapeutický přesah. 

S sebou budete potřebovat outdoorové oblečení, především vhodnou obuv, dostatek vrstev i pro dešťovou variantu. Dostatek vody i občerstvení pro sebe. 


chcete se zastavit a nadechnout se?

Zvu vás na cestu do přírody, která je krásná v každém počasí. Zvu vás k nahlédnutí do vaší vnitřní krajiny. Kam až společně půjdeme, záleží na vás.