VIDEOKURZ

naučím vás tvořit videa od začátku do konce

začínáme v říjnu 2024

NAUČÍM VÁS TVOŘIT VIDEA

Skupinový kurz vás provede základními dovednostmi, které potřebujete k tomu, abyste na konci mohli samostatně tvořit videa.  Ujasníte si, kdo jste jako umělec, jakou značku chcete tvořit, jaké příběhy chcete audiovizuální formou vyprávět, komu a proč. Nebudete potřebovat žádné složité manuály, provedu vás celým procesem krok po kroku a předám vám maximum toho, co jsem se za 13 let videotvorby naučila. 

reference

Zkušenost, která změní život. Celá ta cesta s tebou byla úžasným novým dobrodružstvím.
Troufám si říct, že v Česku neexistuje žádný podobný program s tak originálním přístupem a velkou hloubkou. Vím, že to byla jedna z nejlepších investic mého života. Každým setkáním se cítím nasycená a vděčná za vše, o co jsi ochotná se podělit - za tvé zkušenosti, dovednosti, za celé své tvůrčí já.
Děláš svět lepším místem.

Radka Hladíková, videotvůrkyně

co můžete očekávat?

Co se naučíte

NATÁČET
OVLÁDNOUT CLONU, ČAS A ISO
PRACOVAT S DENNÍM SVĚTLEM
VYBRAT LOKACE A PŘÍPRAVIT SE NA NATÁČENÍ 
ZÁKLADY STORY TELLINGU - POHYB KAMERY, OBJEKTIVY
ZÁZNAM ZVUKU

ZÁKLADY POSTPROCESU VE FCPX nebo V DAVINCI
IMPORT A ZÁLOHOVÁNÍ DAT
PRÁCE SE ZVUKOVOU STOPOU 
ZÁKLADNÍ OBRAZOVÉ I AUDIO KORECKE

PODĚLÍM SE O SVOU CESTU PODNIKÁNÍ, BUDOVÁNÍ OSOBNÍ ZNAČKY, HLEDÁNÍ KLIENTŮ A O VŠE, CO JSEM SE ZA VÍCE JAK 13 LET VIDEOTVORBY NAUČILA. 

Průběh a termíny setkávání

Brzy budou upřesněny. Začínat budeme v říjnu 2024 v kombinované formě, tedy jak prezenčně, tak on-line. Přejete-li si být informováni mezi prvními, napište mi zprávu, přidám vás na čekací list.  

Program & cena

Tvorba videí není o drahé technice, volbě střihového programu. Je o srdci tvůrce, kterým se dívá na svět ze svého úhlu pohledu. Tím, že se do cyklu přihlásíte, se zavazujete využít svůj tvůrčí potenciál. Naučíte se celý tvůrčí proces videa. Od jeho začátku po předání klientovi. Čeká nás společně 63 výukových hodin i závěrečná párty s promítáním výsledných filmů. Platba je možná na splátky. Cena je určená tak, že za cca 3 zakázky, máte investici do ceny kurzu zpět. 

Cena 70.000,-Kč

reference

Setkání s Veru v rámci videomentoringu bylo jedním z rozhodnutí, které ovlivnilo velmi pozitivně můj přístup k práci, k okolí i k sobě samé. Procházky v lese a praktická tvorba videí byly velmi inspirativní a umožnily mi ještě více prohloubit kreativitu a tvůrčí identitu. Doporučuji ho vřele každému, kdo chce nejen tvořit skvělá videa, ale také se posunout vlastním životem a kariérou. 

Tereza Rosenkranzová, fotografja & videotvůrkyně

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kolik potkám zajímavých tvůrců?

Tento cyklus je otevřen maximálně pro 8 účastníků. To, že lidé, které potkáte budou zajímaví je jisté už jen faktem, že je u nás jen stále velmi malé procento lidí, kteří ví, že ty nejlepší investice, bývají do osobního rozvoje. A jako překvapení nepřijde kouzelník, ale potkáte pár zajímavých hostů, kteří vás přijdou obohatit o své know-how. 

V čem je tento kurz jedinečný?

V tom, že se reálně naučíte tvořit videa a třeba tím změníte svou dosavadní profesní dráhu, jako já tehdy před 13ti lety, kdy jsem z korporátu skočila do podnikání. Teď se rozhodnete a do prázdnin už budete umět samostatně tvořit videa. Na workshopech získáte nejčastěji inspiraci, tady se reálně naučíte celý proces videotvorby od začátku do konce.

Jaké potřebuji vybavení?

Potřebujete mít na co natáčet i v čem stříhat, ale o drahé technice tento cyklus není. Natáčet můžete třeba i na telefon. Já sama natáčím na bezzrcadlvoky, používám stativ anebo monopod, pár objektivů, směrový mikrofon, občas port. Střih videa budu školit ve FinalCutProX anebo v DaVinci. V případě dotazů mě kontaktujte, ráda s vámi vše potřebné proberu. 

čas na změnu?

Kam se chcete posunout vy? Nemusíte mít hned jasno v odpovědi. Můžeme na ni přicházet společně.