CÍTÍTE SE NĚKDY ZTRACENÍ JAKO ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ?

Jak probíhá koučování v lese

Celý zážitek začíná Vaší přípravou na společně strávený čas. Dopředu dostanete informace o tom, že budeme celé 3h venku v terénu bez ohledu na počasí. Tedy s sebou si připravujete jídlo a pití i adekvátní počet vrstev pro jakékoliv teploty anebo možný déšt anebo sníh. Už při této přípravě můžete sledovat, jak k ní přistupujete. Je to pro vás pruda anebo zážitek? Necháváte vše na poslední chvíli anebo si s přípravou dáte záležet? 
 Odbudete se banánem a vodou anebo si připravíte s sebou něco oblíbeného? Jak to se sebou máte?potkáme
se
seznámíme

NAJDEME
CO 
HLEDÁME

VYJDEME
Z LESA OBOHACENÍ

Co si z lesa odnesete je hlavně na Vás. Naše cesta bude trvat 3h a jsem přesvědčená o tom, že je cenná nejen kvůli ozdravnému vlivu lesa, ale také proto, že si dopřejete dostatek času opravu přemýšlet nahlas. A také proto, že to není obyčejná procházka lesem. Ale kou..kouzelná možná taky, především však koučovací a ta umí divy také. 
Jako certifikovaná koučka jsem vyzbrojená konkrétními nástroji, které pomáhají udržet strukturu našeho rozhovoru takovou, aby Vám byla užitečná. 

SETKÁNÍ 

Potkáme se v 9h na předem určeném místě. Vždy posílám špendlík na mapě. Potkáváme se v Brdech a vyrážíme na 3h procházku. Uvítám Vás se stručným úvodem, kdy připomenu svůj etický kodex, zdůrazním mlčenlivost. Vstupujeme do lesa a já se zeptám, s čím si přejete z lesa po našich společných 3h vycházet? Díky tomu vím, kam budu směřovat otázky pro vás. Zmíním, že můžeme mluvit i společně mlčet. Tempo určujete vy. Mlčení může přinést nové myšlenky i ty staré, uložené někde hluboko, vyzvednout na povrch.  Cestou můžeme dělat pauzy. Jak na jídlo, tak na možnost výhledů anebo si užít nějaké pěkné místo v přítomném okamžiku. Tady a teď.

Někdy se dojímám nad hloubkou vašich objevů

Po té co z lesa odejdete, vám doporučuji nechat si zbytek dne volný. Doporučuji minimálně hodinu po naší cestě vzít tužku a papír a sepsat si to hlavní, na co jste v lese přišli. A zeptat se sami sebe, co můžu teď konkrétně změnit? 
Jaký nejmenší krok můžu udělat pro to, abych se přiblížil/a změně, kterou chci anebo potřebuji? Možná bude těžké vrátit se z lesa do koloběhu všedních dní. Co může pomoct, je udělat nějaký drobný krok. Něco, co se dá zvládnout za cca 5min. Zkusit to můžete už teď, pokud v nejbližší době najdete 5min. Co můžete udělat v těch 5minutách, abyste se o malinko přiblížili životu, který chcete žít? Přeji Vám dostatek času i prostoru pro výhled na váš život.

ČAS NA ZMĚNU?

Pokud cítíte, že vás osobní rozvoj volá, ozvěte se mi.